Осінній день “Велосипедом на роботу” / День без авто

Час: 22 вересня 2017, 8:00-10:00

Місце: Майдан Незалежності (біля Лядських воріт)

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Реєстрація на подію

Сторінка події на Фейсбук

22 вересня в усьому світі відзначають День без авто. Цього дня пропонується відмовитися від використання приватного авто на користь громадського транспорту, їзди на велосипеді або пішої ходи.

Bike to work_poster A3

Дуже часто ми не замислюємось над тим, як пересуваємось по місту. Зазвичай люди просто сідають в автівку, навіть якщо було б зручніше та раціональніше поїхати на громадському транспорті, велосипеді чи пройти пішки.

День без авто — привід утриматися від використання автомобіля хоча б на один день. Подія проходить у рамках Європейського тижня мобільності. Дотримання практик розумної мобільності, таких як піша хода, їзда на велосипеді, комбінування способів пересування може мати позитивний вплив на ваше життя, на майбутнє вашого міста і суспільство в цілому. Окрім того, що розумна мобільність робить нас здоровішими, вона сприяє розвитку місцевої економіки, бо пішоходи, велосипедисти і користувачі громадського транспорту купують більше товарів у місцевих магазинах, ніж водії автомобілів.

День без авто: У Києві пройшла акція “Велосипедом на роботу”, 22 вересня 2016 року

Осінній день “Велосипедом на роботу”

Очікувана зустріч велосипедистів на Майдані Незалежності у Києві. У цей день ми запрошуємо жителів Києва їхати на роботу чи навчання саме велосипедом, аби показати, що велосипед справді може бути зручним, швидким та дешевим транспортом для щоденних поїздок. Кожен та кожна, хто уже їздить велосипедом на роботу або хоче спробувати приїхати з нами, запрошені на міні-сніданок біля Лядських воріт. З нас – смаколики, з вас – кава і чай.

Дрес-код: одяг — це ваш вибір, але ми пропонуємо вам спробувати сісти на велосипед у повсякденному чи діловому одязі.

Розклад Дня без авто/Велосипедом на роботу 22 вересня на Майдані (біля Лядських воріт):
07:00-07:30 – старт колон з районів міста
08:00 – початок програми на Майдані (зустріч велосипедистів з різних районів Києва, ранкова кава)
08:30 – спільне фото
08:40-08:55 – конкурс на кращий діловий лук
08:55-10.00 – для всіх, хто не поспішає на роботу, спілкування за кавою та музика

Запрошуємо до команди волонтерів осіннього дня “Велосипедом на роботу”!

Ви можете приєднатися до акції не лише як учасник, а стати частиною організаційної команди. Пропонуємо наступні опції як долучитися:
– повести колону велосипедистів, яка їхатиме з вашого району
– допомогти на фініші на Майдані
– допомогти з логістикою тощо.
Реєстрація волонтерів: goo.gl/XAvxaP

Європейський тиждень мобільності 2017
Осінній день “Велосипедом на роботу” проходить у рамках Європейського тижня мобільності – свята раціонального розвитку транспорту. Щороку з 16 по 22 вересня його святкують у понад 5 тисячах міст Європи, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а використання громадського транспорту і велосипедів – збільшувати. Темою ЄТМ цього року є “Екологічна, доступна та розумна мобільність”. Гасло “Разом – ефективніше”! День без авто — привід утриматися від використання автомобіля хоча б на один день. Велосипедом на роботу – чудова нагода підтримати Всесвітній День без авто!

Ініціатором Європейського тижня мобільності у місті Києві є Асоціація велосипедистів Києва, яка проводить ЄТМ з 2011 року. Цьогорічний ЄТМ відбувається за підтримки Європейського Союзу та посольства Великої Британії в Україні.

Більше інформації про ЄТМ на сайті: http://www.mobilityweek.org.ua/

Контакти для ЗМІ: Марина Блудша, медіакоординаторка Асоціація велосипедистів Києва, media@avk.org.ua, 097 793 05 69.

Контакти для партнерів: Настя Макаренко, директорка Асоціація велосипедистів Києва 097 11 911 42, friends@avk.org.ua

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media [at] avk.org.ua

Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!

ПОДІЛИТИСЯ