Дні без авто: День ПАРКУвання

Час: 17 вересня 2016 року, 10:00-20:00

Місце: Київ, Бесарабський проїзд

Організатори: громадські організації та КМДА

Подія в Facebook

Parkind_Da_2016

17 вересня в усьому світі проходить фестиваль пішохідного простору “День ПАРКування” (PARKing Day), під час якого учасники перетворюватимуть автомобільний простір на пішохідний, щоб продемонструвати альтернативу вулицям-парковкам.

Найважливішою складовою щастя людини є соціальні зв’язки. Саме тому велосипедні та пішохідні вулиці в містах, де люди мають можливість встановити зоровий контакт і спілкуватися між собою, дають позитивний ефект для міста. Міське середовище, яке сприяє людським контактам, не лише надихає та робить людей щасливішими, але й позитивно відбивається на економіці міста. Пішоходи, велосипедисти і користувачі громадського транспорту сприяють розвитку місцевої економіки, тому що вони купують більше товарів у місцевих магазинах, ніж водії автомобілів. День паркування відбудеться в рамках Європейського тижня мобільності*, тема якого в 2016 році звучить так: “Розумна і стала мобільність – інвестиція в Європу“.

День ПАРКУвання на Бессарабці

Фото: Дарина Пирогова

У програмі Дня паркування від Асоціації велосипедистів Києва:

Повну програму заходів, які організовує Асоціація велосипедистів Києва під час Європейського тижня мобільності, дивіться на сайті www.mobilityweek.org.ua. Допомогти АВК в організації “Дня ПАРКУвання” та інших акцій можна, ставши волонтером.

День паркування в Києві восени 2015 року на Контрактовій площі

На фото: День паркування в Києві восени 2015 року на Контрактовій площі

Доброчинна кав’ярня, ранкова йога, відкритий лекторій, настільні ігри, бадмінтон та бібліотека, а ввечері – вуличні танці та музика – все це та багато іншого було в 2015 році.

Читайте також:

Про День “ПАРКування” 2014

Про День “ПАРКування” 2015

*Європейський тиждень мобільності щороку святкують з 16 по 22 вересня у понад 5 000 міст Європи, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а використання громадського транспорту, велосипедів і пішохідних зон – збільшувати. Київ приєднається до ЄТМ вже вшосте.

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media [at] avk.org.ua

Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!

ПОДІЛИТИСЯ