Новорічний “Велоутренник” у парку Дружби народів

Коли: 21 грудня 2013 року, збір 11:00

Де: Київ, парк Дружби народів

Організатор: київські велосипедисти

Вже кілька років поспіль київські велосипедисти святкують новий рік у парку Дружби народів.

З собою брати теплі речі, їжу для спільного столу, гарний настрій.

Приєднатися до обговорення події можна на форумі http://www.velokiev.com

Більше фото з минулорічного святкування

ПОДІЛИТИСЯ