Велоекскурсія “Околиці Голосієва”

Час: 16 липня 2016 року, 11:00 – 14:00

Місце: ВДНГ, пр-т Академіка Глушкова

Організатори: Нескучный weekend

okolytsi_golosiyeva

Несkучний weekend запрошує на благодійну велоекскурсію околицями Голосієва. Зібрані кошти організатори передадуть на підтримку організації MotoHelp (допомога мотоциклістам, скутеристам та велосипедистам, які потрапили у ДТП).

Не дивлячись на рельєф Голосієва, маршрут не складний. Прогулянка почнеться з дослідження колишньої території поселення Червоний Трактир, нині – Експоцентр України (ВДНГ).

Заїдемо до Головної астрономічної обсерваторії НАНУ, де по домовленості можна відвідати екскурсію, послухати лекцію та подивитись у телескоп. Далі відвідаємо місцевості Мишоловка та Китаїв, побачимо декілька храмів, оминемо Китаївські озера.

Після цього попрямуємо до монастиря Голосіївська пустинь, в трапезній якого можна скуштувати дуже смачні пончики, пиріжки та випити прохолодного квасу. У нас буде можливість погодувати маленьких поні – прихопіть для них яблука чи моркву.

Останки синього кита, скелет якого колись знаходився в одному з павільйонів ВДНГ, ми також побачимо. Наприкінці велопрогулянки заїдемо до Сергієвої пустині – саморобного храм посеред лісу.

Їдемо повільно, дихаємо свіжим повітрям, насолоджуємось краєвидами та слухаємо цікаві історії від екскурсовода Оksana Purik.

Благодійний внесок: від 50 грн.

Збір: ВДНГ, точне місце і час повідомимо напередодні заходу

Довжина маршруту: 15 км

Що взяти з собою:

Екскурсія для повнолітніх.

Подія на Facebook.

Підпишіться на розсилку АВК та додайте Google-календар, щоб бути в курсі актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media [at] avk.org.ua

ПОДІЛИТИСЯ