Час: 20 січня 2015 о 18:30
Місце: вул. Хрещатик, 32, Київ (2 поверх, зала біля кабінету Головного архітектора м. Києва)
Організатор: Департамент містобудування та архітектури
Департамент містобудування та архітектури відкриває двері для публічного обговорення щодо майбутньої долі київського велотреку.
На заході доповідатимуть:
Олег Гаряга, голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації;
Володимир Мельник, ExtremeFactory;
Анна Бондар, Департамент містобудування та архітектури;
Ірина Бондаренко, Асоціація велосипедистів Києва.
Запрошуємовсіх небайдужих!
Долучайтесь до обговорення!
Вхід вільний!
Подія у Facebook.
Про те, що відбувається з київським велотреком, можна почитати тут.
Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!
Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua
