Час: 16 та 17 травня, з 10:00
Місце: парк “Дубки” (Сирецький гай)
Організатор: Детская велогонка “Мы – чемпионы!”
16 та 17 травня в парку Дубки (Сирецький гай) з 10:00 відбуватимуться дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!». Більше ніж 700 дітей віком від 3-х до 10-ти років вийдуть на старт та проїдуть дистанцію по колу в 230 м та 400 м. Це незвичайні змагання, де кожен учасник – переможець, і всі діти отримують медалі та відчувають себе чемпіонами.
Розклад змагань:
16 травня –старти дітей віком 3-6 років,
17 травня –старти дітей віком 7-10 років.
Заїзди з 10:30 до 18:30.
Стартова галявина знаходиться над рестораном «Дубки» ( вул Стеценко,1.)
На вихідні парк Дубки перетвориться на місце для активного сімейного відпочинку.
Велоперегони “Ми –чемпіони!» – це громадська ініціатива. Організатори першими в Україні провели відкриті аматорські велозмагання для дітлахів. І якщо в 2007 році в перших перегонах взяли участь 18 маленьких гонщиків, то навесні 2015, за чотири дні змагань, загалом вийдуть на старт близько 900 дітей віком від 2 до 14 років. Батьки велогонщиків пишуть «Ми пишаємось своєю Батьківщиною по розкладу двічі на рік». Так, є чим пишатись – в жодній країні світу немає таких змагань! Правила та формат цих дитячих велоперегонів народилися саме тут – в парку Дубки м. Києва.
Змагання підтримує Київська міська адміністрація і небайдужі до активного та здорового способу життя компанії та особи.
https://www.facebook.com/GonkaMyChempiony
За додатковою інформацією,і акредитацією звертайтеся, будь ласка, до Світлани Шатохіної, моб. 067-505-36-86, e-mail: velodeti@ukr.net
Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!
Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media [at] avk.org.ua
