Церемонія нагородження конкурсу «Велопрацедавець 2019»

Коли: 31 жовтня, четвер, 16:00-17:30

Де: Київ, креативний простір для розвитку бізнесу Spaces (Майдан Незалежності, 2)

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

На церемонії відбудеться нагородження переможця конкурсу в Києві та підсумок проведення конкурсу «Велопрацедавець 2019» у 8 містах України.

У 2019 році конкурс «Велопрацедавець року» вперше пройшов на національному рівні для українських роботодавців у восьми містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса. Загалом у національному конкурсі «Велопрацедавець 2019» взяли участь 46 компаній, комунальних і державних установ у 8 містах.

Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси. Він заохочує роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови, які дають змогу приїжджати в офіс велосипедом. Велокультура на робочому місці зміцнює і береже здоров’я співробітників, знижує рівень захворюваності, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності.

На участь у конкурсі у 8 містах подавались роботодавці різних галузей:

Організатором конкурсу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Локальними координаторами конкурсу є місцеві громадські організації: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») (Київ), ГО «Харківський велосипедний союз»» (Харків), ГО «Сіті Лаб» (Полтава), ГО «Велокривбас» (Кривий Ріг), ГО «Спільно HUB» (Запоріжжя), ГО «Велохерсон» (Херсон), ГО «Вінниця Мобільна» (Вінниця) та ГО «Веловектор» (Одеса).

Інформаційними партнерами конкурсу «Велопрацедавець 2019» є сайт пошуку роботи robota.ua, Європейська Бізнес Асоціація та платформа розвитку кар’єри Career Hub. Медіапартнер конкурсу — сайт позитивних новин #ШОТАМ, партнер з подарунків — юридична фірма EVERLEGAL.

Сайт конкурсу: http://bikeoffice.avk.org.ua/

Акредитація для ЗМІ: media@avk.org.ua, 097 793 05 69, Марина Блудша.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

ПОДІЛИТИСЯ