Urban cycling tour №2: Таємниці ВДНГ

Де: ВДНГ

Коли: 28 вересня (субота), 15:00-17:00

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Urban cycling tour «Таємниці ВДНГ» відбудеться в межах Фестивалю живих історій, який проходитиме на ВДНГ 28-29 вересня.

Велогідом цього разу буде київський екскурсовод у білих рукавичках і член U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Максим Дербеньов. Учасники велоекскурсії розгадають таємні знаки на павільйонах ВДНГ, побачать макет вугільної шахти на території Виставкового центру і дізнаються, де роблять найбільше співоче шоу України.

ВДНГ було побудовано як величне місце досягнень радянського часу і вважається архітектурним шедевром радянського необароко. У 2015 році ВДНГ почали відроджувати як культурний та інноваційний центр з громадськими просторами. Виставковий центр нараховує 180 будівель і споруд, 20 з яких сьогодні мають статус історико-культурних пам’ятників України.

Умовою участі є free donation на підтримку U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), який можна зробити за посиланням: http://bit.ly/cycling_tour Важливо вказати у графі «коментар» urban cycling tour.. Кількість місць обмежена.

Нагадаємо, у вересні цього року U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») запустила urban cycling tours — новий формат міських велоекскурсій, який поєднує велоекскурсію і велошколу з безпеки руху. Мета urban cycling tours — заохочувати більше людей їздити велосипедом по місту та генерувати кошти для підтримки громадської організації..

Медіапартнером urban cycling tours є київський міський журнал «Хмарочос».

ПОДІЛИТИСЯ