Велоекскурсія Дзвінка Криниця-Межигір’я

Коли: збір об 11:30, старт о 12:00, 23 лютого 2014 року

Де: збір на парковці біля ТЦ “Дрімтаун” на Оболоні

Організатор: київські велоактивісти

Велопробіг-екскурсія за маршрутом: Героїв Дніпра-Богатирська-Нові Петрівці-Дзвінка Криниця-Вишгород-Мінське шосе-Окружна

Київські велосипедисти вже не вперше їдуть до Межигір’я. Тож цього разу досвідчені велосипедисти вже можуть проводити екскурсію околицями. З собою бажано брати українську символіку та свічки для вшанування загиблих під час подій на Майдані.

Долучитися до обговорення поїздки можна на форумі www.velokiev.com та Facebook.

Протягом останніх трьох місяців велосипедисти по всій Україні були активними учасниками революції, провели низку велопробігів на підтримку Євромайдану, а в останній тиждень взяли на себе також патрулювання вулиць. Якщо ви хочете приєднатися до спільноти Веломайдан, шукайте сторінку в Facebook.

Читайте також:

Велопробіг у Межигір’я 29 грудня 2013 року

Веломайдани в Смілі, Харкові, Києві та Одесі 18 січня 2014 року

ПОДІЛИТИСЯ