Veloforum 2019

Де: Вінниця

Коли: 4-6 жовтня

Організатори: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Інститут розвитку міст і Вінницька міська рада

Умови участі: реєстрація

Подія в Facebook

Veloforum – це щорічна міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Темою Veloforum 2019 є «Велономіка – вплив велосипедного транспорту на економіку міст». Уже доступна онлайн програма конференції, яка збере разом представників і представниць громадського сектору, бізнесу, органів влади та спеціалістів містопланування і транспортної інфраструктури з різних міст України та Євросоюзу.

Протягом трьох днів на учасників конференції Veloforum 2019 чекають:

Veloforum 2019 збере представників громадського сектору, органів місцевої влади та спеціалістів містопланування і транспортної інфраструктури з різних міст України. Щоб взяти участь у Veloforum 2019 у Вінниці, ознайомтесь з умовами участі на сайті конференції: https://veloforum.org/registration/

Нагадаємо, у 2018 році 10-й Veloforum відбувся в Івано-Франківську, де зібрав понад 170 учасників і доповідачів з 8 країн. Були представлені 54 населених пункти України. У попередні роки конференцію приймали Миколаїв, Харків, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

ПОДІЛИТИСЯ