Veloforum 2021 Uzhhorod Online

Хочете дізнатись, як велотуризм розвиває локальну економіку? 

Тоді вам до нас.

Нова тема, новий формат

Тема Veloforum 2021 – велотуризм. Міжнародна конференція через пандемію вперше відбудеться онлайн і офлайн у 4 містах України: основна програма в Ужгороді та хаби в Одесі, Бердянську і Краматорську. 

Veloforum – це єдина конференція в Україні на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку і громадянського суспільства. Цього року подія проходить під гаслом «Велотуризм – запорука сталого розвитку територій». Протягом трьох днів з Ужгорода транслюватимуть онлайн лекції, презентації досліджень, дискусії, воркшопи за участю понад 50 експертів та експерток з України та світу. 

На конференції ви дізнаєтесь про кращі практики велотуризму в Україні та за кордоном, актуальний досвід українських міст у розвитку велосипедної інфраструктури, новини національного законодавства про велотранспорт і сучасні рішення для розвитку сталої мобільності.

Програма конференції доступна на сайті конференції: https://veloforum.org.ua/program/

Програма хабів Veloforum 2021 буде на їхніх сторінках у Facebook: Veloforum Hub Kramatorsk, Veloforum Hub Odesa, Veloforum Hub Berdiansk.

Подія Veloforum 2021 у Facebook.

Сайт Veloforum 2021

Для кого?

Представники та представниці інституцій місцевої влади, містопланування та транспортної інфраструктури, бізнесу, громадського сектору та студентства з усієї України. Для перегляду Veloforum 2021 просимо зареєструватися: https://bit.ly/3v4lY7n  

Організатори й партнери

Veloforum 2021 відбудеться в Ужгороді як частина транскордонного проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території». Проєкт реалізується Центром соціальних та ділових ініціатив (Яремче), Агентством сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» (Ужгород) у партнерстві з Пряшівською Велосипедною Групою Костітряс (Словаччина) та співфінансується ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. 

Співорганізаторами події є Ужгородська міська рада та U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), яка проводить Veloforum в Україні з 2008 року. 

Хаби Veloforum 2021 в трьох містах України (Бердянську, Краматорську й Одесі) проходять за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна. 

Партнером Veloforum 2021 є Egis Ukraina, філіал міжнародної групи, яка пропонує послуги інжинірингу, проектного структурування та експлуатації.

Локальними партнерами конференції в Ужгороді є Shtefanyo V&V, Varosh Hlib і Закарпатський пряник. 

Інформаційним партнером є онлайн-путівник Закарпаттям та його містами Varosh.

Трохи історії

Нагадаємо, у 2020 році Veloforum перенесли через карантин. У 2019 році 11-й Veloforum відбувся у Вінниці, де зібрав понад 200 людей з 8 країн і 54 населених пунктів України. У попередні роки конференцію приймали Миколаїв, Харків, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк. 

Контакти для місцевих ЗМІ: kyrylo.loiko@forza.org.ua, 0677572528, Кирило Лойко.
Контакти для національних ЗМІ: media@avk.org.ua, 097 793 05 69, Марина Блудша.

ПОДІЛИТИСЯ