VELOFORUM online talks: Велоінфраструктура. Виключно по ДБН.

27 лютого о 12:00 відбудеться друга онлайн-лекція в рамках серії VELOFORUM online talks на тему “Велоінфраструктура. Виключно по ДБН”. 

💁‍♂️ Запрошений лектор — Вадим Денисенко — програмний директор СANactions School. У 2016-2018 році Вадим був національним координатором U-Cycle та займався адвокацією змін до українських ДБН щодо велоінфраструктури, організовував конференції Veloforum у Харкові, Миколаєві та Івано-Франківську.
Модераторка заходу — Анастасія Макаренко, виконавча директорка U-Cycle. 

Для кого: 

💻 Формат зустрічі: онлайн в Zoom з трансляцією у Facebook. Просимо заповнити невелике зголошення, аби ми змогли надіслати вам запрошення на конференцію 👉 http://bit.ly/3qQdxLY  

Це друга подія із серії VELOFORUM online talks. Щорічна міжнародна конференція VELOFORUM вже 13 років є платформою для поширення найкращих практик  на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Через карантин нам довелося перенести VELOFORUM 2020 на 2021 рік.  Цьогоріч конференція на тему «‎Велотуризм — запорука сталого розвитку територій»  відбудеться в Ужгороді у партнерстві з  Центром соціальних та ділових ініціатив (м. Яремче) та Агентством сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» (м. Ужгород) як частина транскордонного проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території». Дату проведення VELOFORUM 2021 оголосимо незабаром.

Зараз U-Cycle запускає онлайн формат, щоб зробити всі ці практики більш доступними, професійно посилити та надихнути ще більшу кількість українських міст та громад розвивати сталу міську мобільність та велотранспорт. 

Дана онлайн-лекція відбувається в рамках проєкту “Велосипедна інфраструктура як міра реагування на пандемічний транспортний попит у Києві”, який реалізовує U-Cycle через регрантингову програму за підтримки Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (FSTP), що фінансується Європейським Союзом задля підтримки громадянського суспільства в регіоні. У рамках регрантингової програми, Форум громадянського суспільства Східного партнерства підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму.
Гранти надаються ГО із країн Східного партнерства та країн ЄС. Ключові сфери підтримки — демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика. 

ПОДІЛИТИСЯ