Велоколона у Космос табір

13 серпня 2020 року почнеться Восьмий Космос табір. І сьомий раз спільно з U-Cycle буде організована Велоколона у Космос, з якої вирушить і головний артефакт табору – його Прапор!

Для усіх, хто відправляється в Космос табір на велосипеді, діє знижка -50% за промоключем UCYCLE

Космос табір – це коли люди приходять зустріти людей. Поговорити, почути, поділитися, прожити. Саме люди є в першу чергу носіями священного в собі, адже всі ми – феномен життя серед безмежних просторів Всесвіту. Ми можемо думати та відчувати. І можемо взаємодіяти між собою, давати та брати. Заради цього і збираємось.

Космос табір – це про social practice (art). Ми переконані, що найглибшою силою мистецтва є його спроможність поєднувати людей з різних зовнішніх світів та створювати між ними соціальну взаємодію.

Космос Табір – це творчий акт, в якому всі співучасники.

Більше про Космос табір – http://kosmostabir.org/
Подія у fb.com/events/219235709166369/

План для велосипедистів наступний:

  1. Збираємось в четвер 13 серпня 2020 о 11:30 на загальному місці збору “Оболонський проспект, 52А (біля АТБ)”.
  2. Чекаємо усіх учасників та учасниць велоколони до 12:00, далі вантажимо більшість речей в автобуси (які відправляються на півгодини пізніше) та вирушаємо в дорогу. Тому речі пакуйте відповідним чином, окремо – ті, що з собою, окремо – ті, що в автобус.
  3. Весь маршрут складає близько 50 кілометрів, більшість якого – досить рівний асфальт, але останні 10 кілометрів – не дуже рівний. Тому гірський велосипед, або гібрид буде оптимальним вибором, але на шосейнику теж добре.
  4. Темп – по найповільнішому райдеру, так що не хвилюйтесь – доїдуть всі. За досвідом доїдемо десь за 3 години, без особливих проблем.
  5. У зворотній бік вирушаємо в неділю 16 серпня зранку (точніше домовимось на місці).

Маєте питання щодо Велоколони?
Звертайтеся до ведучого Колони – Данила:
фейсбук
телеграм
– 063 640 5072

ПОДІЛИТИСЯ