Велопарад дівчат 2021

Велопарад дівчат #KyivCycleChic повертається!
Вже 7 серпня, у суботу, чекаємо на вас, аби всім разом проїхатися з вітерцем вулицями Києва.

Усе, як завжди: будьте собою, налаштовуйтеся на круті враження, зустріч з подругами та готуйте свої велосипеди (або заздалегідь беріть на прокат), аби проїхатися всім разом літніми вулицями Києва безпечно, зручно та стильно. Покажемо, що таке справжній #KyivCycleChic!

Реєстрація на подіюhttps://bit.ly/3iGkEUr.

Наші меседжі:

Більше жінок на велосипедах — більш безпечне місто для всіх.
Результати щорічного дослідження “Підрахунок велосипедистів у Києві” (https://bit.ly/3ev92SI ) демонструють, що серед користувачів велотранспорту жінок не більше 15%. Цей індикатор свідчить, що жінки не завжди відчувають себе впевнено через низький рівень безпеки для пересування велосипедом по місту, і водночас є запитом на появу безпечної велоінфраструктури.

Безпечна швидкість та зручна велосипедна інфраструктура — наше право на безпечне та доступне місто:
– КДМА має на 100% реалізувати Концепцію розвитку велоінфраструктури в рамках реалізації Стратегії розвитку міста Києва 2025 (https://bit.ly/3rkr7bm )
– депутати Київради мають скасувати швидкість 80 км/год (https://bit.ly/2VZeSFF )
– уряд має прийняти Національну велосипедну стратегію, розробку якої у грудні 2020 року ініціювало Міністерство інфраструктури України (https://bit.ly/37iih5C ).

Ми їдемо всі разом аби показати, що велосипед — це в першу чергу вид транспорту для всіх, яким можна користуватися щодня, у зручному для себе одязі на будь-який смак та будь-який випадок. Руйнуємо стереотипи про велосипедну їзду як лише спортивну практику, що вимагає належного екіпірування, а типовий велосипедист – це чоловік у спортивній формі. Велосипед – це транспорт для всіх!

Що таке #CycleChic?

Дослівно “CycleChic” (Сайкл Шик) перекладається з англійської як «велосипедний шик». Цей стиль вуличної моди виник у Копенгагені — одному з найвелосипедніших міст світу — та поширився глобально на противагу велосипедному спорту, через який велосипедну їзду почали сприймати як таку, що потребує спортивного «екіпірування» і доступну не для всіх. СycleChic робить акцент на «нормальній» велосипедній їзді — люди у повсякденному одязі на звичайних велосипедах. Цей рух покликаний переосмислити велосипед як ефективний і практичний засіб пересування, що полегшує наше життя.

Традиційно збираємося під неймовірний джаз, фотографуємося всі разом і вирушаємо у неспішний велокруїз вулицями міста. На фініші насолоджуємось спілкуванням, пікніком, заходом сонця та програмою, яку для всіх готують організаторки Велопараду!

Реєстрація на подіюhttps://bit.ly/3iGkEUr.

Точне місце зустрічі та маршрут Велопараду анонсуємо скоро. Згадати, як було у “докарантинні” часи допоможе яскраве відео з Велопараду дівчат 2018: https://youtu.be/WhWZ9I8geGg та наш фільм за мотивами Велопараду дівчат 2019 “Київські історії велосипедисток”: https://www.youtube.com/watch?v=yOBjaUmzVMw


Організатор Велопараду дівчат у Києві – U-Cycle (ГО “Асоціація велосипедистів Києва”). Подія проходить за підтримки наших партнерів Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна та Sereda Vegan Point. Медіапартнером заходу є Гендер в деталях.Акредитація для ЗМІ: media@avk.org.ua — Nadiya Biletska
Бажаєте стати партнером: partners@avk.org.ua — Anastasia Balabanova

#ВелопарадДівчат2021#KyivСycleChic#СycleChic
——-
Підтримати U-Cycle на Patreon: https://www.patreon.com/ucycle
Приєднатися: https://u-cycle.org.ua/join-in/

ПОДІЛИТИСЯ