Час: 20 червня 2015 року, 16:30, приблизно 4 години
Місце: Старт – центральний вхід на ВДНГ; кінець маршруту – Голосіївська площа.
Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Фото: Євген Гончаренко
Голосіїв – один із найзеленіших районів Києва. Та не всі знають, що окрім лісу та озер тут знаходиться величезна кількість цікавих місць. Саме їх ми й будемо відкривати разом. Звісно, на велосипедах. Основні етапи велопрогулянки в Голосієві:
- Стройка НКПС №1 «Сталинское метро»
- Жуків острів
- Китаївська пустинь (без печер)
- Дідорівські ставки
- парк ім. Рильського.
Дистанція – приблизно 35-40 км. Темп – приблизно 15 км/год. Дорожнє покриття: асфальт – приблизно 73%, решта – ґрунт, стежки. Початок о 16:30. З собою обов’язково:
- справний велосипед
- ремкомплект + запасна камера
- вода (щонайменше 1 л)
- їжа
- гроші на випадок форс-мажору
Бажано взяти також ремкомплект і запасну камеру. Ведучий – Євген Гончаренко, член АВК
Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин! Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua