ВелоВівторок: готуємось до велосипедних виставок

Час: 9 лютого 2016 року, 19:00

Місце: офіс АВК, вул. Набережно-Лугова, 12, кім. 205 (як пройти – мапа тут)

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Під час цієї зустрічі розкажемо про свої плани участі у велосипедних виставках “VeloBike” (26-28 лютого) та “BikeExpo” (11-13 березня). Обговоримо, яким чином наша участь надихне ще більше людей обрати велосипед як транспорт для міста і як кожен може долучитися до цього. Також розподілимо між усіма охочими волонтерами завдання під час цих подій.

Переваги волонтерства в АВК

Волотерство – це чудова можливість долучитися до організації двох масштабних велоподій та взяти участь у виставках не як звичайний відвідувач, а безпосередньо як учасник. Також це нові цікаві знайомства, чудовий досвід та ваш персональний внесок у розвиток велоруху міста Києва.

Волонтер АВК отримує безкоштовний вхід на всі дні веловиставки, а також чай/каву та смачний обід. Після завершення двох подій для волонтерів АВК буде організована невеличка вечірка.

Обов’язки волонтерів:

Дізнатися більше про виставки: “VeloBike” та “BikeExpo”.

Щоби взяти участь у веловиставках, як волонтер АВК, заповніть, аплікаційну форму: https://goo.gl/i5vDqh.

Ведуча ВелоВівторка: Настя Макаренко, координаторка волонтерської програми АВК, friends@avk.org.ua, 097 11 911 42, 093 567 40 99.

ВелоВівторки – щотижневі зустрічі велоактивістів, що хочуть долучитися до обговорення та організації велосипедних проектів Києва. Ми обговорюємо як популяризувати велотранспорт у місті та про проведення конкретних подій. Це також чудова нагода поспілкуватися з іншими велосипедистами та познайомитися з діяльністю Асоціації велосипедистів Києва. 

Хочете підтримати роботу Асоціації велосипедистів Києва? Стати частиною змін на шляху до комфортного Києва, де кожен хоче і може їздити на велосипеді?

Долучайтеся до Асоціації велосипедистів Києва або підтримайте нашу діяльність іншим способом.

познайомитися 

ПОДІЛИТИСЯ