Всесвітній зимовий День “Велосипедом на роботу”

Час: п’ятниця, 08:00 – 09:30, 10 лютого 2016 року

Місце: дороги всіх країн світу; флешмоб в Києві – на Майдані Незалежності біля Лядських воріт

Організатор: велосипедисти

Подія в Facebook

winter_bike_to_work_kyiv_2016

Асоціація велосипедистів Києва знає, що клімат не є перешкодою для їзди на велосипеді в Києві протягом усього року. Тож ми закликаємо КМДА до створення велосипедної інфраструктури та утримання доріг взимку в чистому стані, а Київавтодор – до врахування велосипедного руху при реконструкції вулиць.

Що робимо на Майдані?

Для тих, хто хоче зустріти цей ранок у велосипедному колі, перед роботою зустрічаємося на Майдані Незалежності біля Лядських воріт. Подивимось, скільки в Києві зимових байктуворкерів!

Цього разу – повна самоорганізація. Беремо термоси з кавою/чаєм та до чаю з розрахунку “для себе і друга”. П’ємо каву та спілкуємося на Майдані з 08:00 до 09:30.

Заохочуйте друзів, сусідів та колег приєднуватися. Домовляйтеся про місце зустрічі та збирайте невеликі групи. Приїжджайте всім офісом на роботу велосипедами. Їхати разом – завжди веселіше та безпечніше.

Всесвітня акція

У зимовий день “Велосипедом на роботу” люди з різних країн по всьому світу обирають велосипед як вид транспорту, щоб доїхати на роботу, навчання, у справах. Цього року Зимовий День “Велосипедом на роботу” проходить 10 лютого в усьому світі, усім охочим пропонують зареєструватися на сайті Winterbiketoworkday.org, де на інтерактивній карті буде видно, яке місто світу є найбільш велосипедним взимку.

#крутипедалікиїв

winter-b2w

Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

ПОДІЛИТИСЯ