Всеукраїнський Велодень 2016

Час: 28 травня 2016

Місце: Київ

Організатор: Велодень


Цього року Велодень святкує свій ювілей. На день Києва, ми знову зберемось всі разом, щоб проїхати великим велопарадом по центральним вулицям міста для того, щоб привернути увагу до потреби створення безпечних умов руху для велосипедистів. Ми виступаємо за взаємоповагу на дорозі. А також, ми віримо – що велосипед, це найкращій винахід людства, котрий може зробити людину щасливою .

Формат свята залишається знайомим: збираємось по районах, та централізовано їдемо на Європейську площу, там де об’єднуємось у велику колону і стартуємо о 10:00. Але цього року після параду буде свято продовжуватись на природі.

Акція є проявом доброї волі організаторів, і проходить без будь-яких політичних гасел чи партій.

Велодень – це подія, котру створюють велосипедисти для велосипедистів Організатори акції – оргкомітет, до котрого можуть долучитися всі, хто хочуть допомогти. Створимо свято разом. Велодень Єднає Країну та людей. Всім любові та гарно кататись!
Питання та пропозиції можна писати на адресу bikeday.kiev@gmail.com

Очікуйте подробиці на сайті bikeday.org.ua та сторінці події в Facebook.

Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

ПОДІЛИТИСЯ