Загальні збори U-Cycle 2020

Реєстрація до 7 червня включно.
Місце проведення зборів повідомимо згодом.

Запрошуємо на щорічні Загальні збори, які відбудуться 13 червня 2020 року. Це відкрита подія для всіх дійсних членів та друзів U-Cycle. Голосувати на Загальних зборах та подавати свої кандидатури до Ради та Ревізійної комісії можуть лише дійсні члени U-Cycle. Як стати дійсним членом читайте тут.

Вибори членів Ради та Ревізійної комісії

Запрошуємо дійсних членів подавати свої кандидатури на посади членів Ради та Ревізійної комісії. Рада U-Cycle визначає стратегічне бачення розвитку організації та разом з командою офісу U-Cycle формулює детальний план роботи (обирається на 2 роки). Ревізійна комісія виконує контрольні функції (обирається на 1 рік).

Для подачі своє кандидатури заповніть відповідний розділ у реєстраційній формі. Напишіть або зніміть коротке відео про себе, ваші цілі в розвитку велоруху та ваші плани на посаді.

Напередодні Загальних зборів ми інформацію про всіх, хто подався, щоби у інших членів U-Cycle був час познайомитися і визначитись, за кого голосувати під час Загальних зборів. Також, як завжди, буде ще опція висунути та презентувати свою кандидатуру безпосередньо на Загальних зборах 13 червня.

Оновлений формат продовження членства у 2020 році

З початку року ми запрошуємо вас продовжувати фінансову підтримку організації (формат – дійсний член або друг U-Cycle), оплачуючи членський внесок (300 грн) в будь-який день року, незалежно від дати початку вашої участі в U-Cycle. 

Для тих, хто ще не сплатив свій членський внесок U-Cycle 2020, це можна зробити швидко в один із зручних для вас способів:
1. онлайн (за допомогою сервісу iPay);
2. на наші банківські реквізити:
Одержувач: ГО «Асоціація велосипедистів Києва»
ЄДРПОУ 38020620
Розрахунковий рахунок: UA533209840000026001210290180
Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога

ПОДІЛИТИСЯ