Загальні збори U-Cycle

Запрошуємо на головну подію для членів та друзів нашої організації –  щорічні Загальні збори, які відбудуться 12 червня 2021 року, 10:00-16:00

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це членська громадська організація. Наш Статут передбачає два види членства: дійсне та асоційоване (друзі U-Cycle). Загальні збори організації – це відкрита для всіх подія, лише просимо вчасно зареєструватися.

Також нагадуємо, що голосувати на Загальних зборах та подавати свої кандидатури до Ради та Ревізійної комісії згідно Статуту можуть лише дійсні члени U-Cycle. Якщо ви бажаєте вступити в організацію чи змінити свій формат членства “Друг” -> “Дійсний член”, дізнайтеся більше як це зробити на нашому сайті: https://u-cycle.org.ua/join-in/

Запрошуємо Дійсних членів подавати свої кандидатури на посади голови Ради, членів Ради та Ревізійної комісії. Голова Ради координує роботу Ради, спільно з членами Ради U-Cycle визначає стратегічне бачення розвитку організації та разом з командою офісу формулює детальний план роботи організації (обирається на 2 роки). Ревізійна комісія виконує контрольні функції (обирається на 1 рік).

Надсилайте свої заявки на посади голови, членів Ради U-Cycle та членів Ревізійної комісії через дану форму реєстрації. Напишіть та (або) зніміть коротке відео про себе, ваші цілі в розвитку велоруху та ваші плани на посаді у розділі анкети, що присвячена кандидатам на голови Ради, у члени Ради та Ревізійної комісії U-Cycle.

Ми опублікуємо напередодні інформацію про всіх, хто подався, щоби у інших членів U-Cycle був час познайомитися і визначитись, за кого голосувати під час Загальних зборів. Також, як завжди, буде ще опція висунути та презентувати свою кандидатуру безпосередньо на Загальних зборах 12 червня.

Якщо ви плануєте брати участь, просимо заповнити анкету реєстрації до 11 червня 12:00 включно.

ПОДІЛИТИСЯ