Час: 8 вересня, 19:00
Місце: Київський велотрек (вул. Богдана Хмельницького, 58)
Організатори: ГО “Асоціація велосипедистів Києва,” Патрульна Служба м. Києва та ГО “Новий Київський велотрек”
Зустріч має на меті обговорити з велосипедистами правила та безпеку дорожнього руху та подальші можливі кроки для співпраці Патрульної Служби м Києва з велосипедною громадою.
Під час зустрічі Ви зможете:
– почути історію як затяті велосипедисти стали патрульними і що ім подабається у новий ролі
– дізнатися про те, які основні помилки роблять велосипедист(к)и на київських дорогах та як їх уникнути
– обговорити можливі шляхи підвищення безпеки поведінки велосипедистів/-ок на дорозі
– поставити питання (які у Вас давно крутяться в голові, але Ви стидалися спитати патрульних на вулиці)
