Коли: 20 травня 2014 (вт), 19:00
Де: кафе “Друзі”, Андріївський узвіз, 2
Організатор: Асоціація велосипедистів Києва
Запрошуємо на неформальну зустріч з велосипедисткою з Голландії, яка мандрує Європою на велосипеді і тепер доїхала до Києва. Гера ван Віллік зупинилася в Києві на кілька днів, і ми організовуємо її зустріч з київськими велосипедистами. Гера розкаже про свої попередні велосипедні мандрівки Азією та про плани на теперішню мандрівку.
Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@www.avk.org.ua