1 грудня – Загальні збори!

1 грудня об 11:00 розпочнуться щорічні загальні збори Асоціації велосипедистів Києва.

Це зустріч, на якій ви можете:

Цьогоріч ми хочемо провести Загальні збори інтерактивно: не просто заслуховування звітів/планів, а активна робота в групах з метою визначити, чим має займатися Асоціація у 2013 році. Тому ви обов’язково маєте прийти, адже ви є велосипедистом, думка якого формує наші цілі.

Нагадаю, що нинішні члени Асоціації можуть подавати свої кандидатури на посаду члена Ради та голови Асоціації на 2013 рік. Тому якщо ви має бажання бути одним із тих стратегів, які встановлюють напрямки нашої діяльності – ви маєте подати свою кандидатуру до 10 листопада.

Ну і ми готуємо для вас сюрпризи: щоб не тільки активно працювати, а й цікаво і корисно провести час 🙂

Увага! Реєстрація на Загальні збори обов’язкова: за цим посиланням

ПОДІЛИТИСЯ