1 національний про навчальні вело-поїздки

З 6 по 30 вересня активісти Асоціації велосипедистів Києва проводять безкоштовні навчальні поїздки для вело-початківців. Телеканал “Перший національний” відвідав першу поїздку з Осокорків.

Нагадаємо, реєстрація на безкоштовні навчальні велопоїздки ще відкрита. Найближча поїздка – у середу 14 вересня.

ПОДІЛИТИСЯ