10 березня збили велосипедиста. Потрібна допомога!

 

10 березня на Московському проспекті, біля виїзду з Парку дружби народів, сталася аварія за участі маршрутки “Богдан” та велосипедиста.

 

Велосипедист Павло Гадзевич постраждав, зараз у важкому перебуває у відділенні політравми. Потрібна томографія, але Павла не можна транспортувати. Також потрібна операція на тазобедреному суставі. Знадобиться довга реабілітація.

Родичі Павла просять допомоги, бо лікування після такого ДТП дуже складне і не безкоштовне.

Можна перевести допомогу на картку брата Павла, Сергія:

Отримувач: Гадзевич Сергій Васильович

Номер карти: 5211 5374 2426 1597

ПАТ КБ ПРИВАТБАНК

Ви також можете передати гроші через офіс Асоціації велосипедистів Києва (вул. Іллінська, 12, оф. 313).

Дякуємо всім за підтримку!

ПОДІЛИТИСЯ