У четвер, 10 лютого, відбудеться відкритий вечір зустрічей із вело-мандрівниками.
У програмі – веломандрівки по Франції та Монголії:
– Мандрівки регіонами Франції: велопрогулянка Провансом та Лазурним берегом взимку 2011 (національні парки Вердон та Люберон, масив Каланк, о.Поркероль у Середземному морі) та подорож від Парижу до Барселони взимку 2010 (замки, міста та містечка Франції).
Доповідач: Наталія Смілянець (поїздки разом з Артемом Соколовим);
– Розповідь та дивовижні фото з велопоходу Монголією восени 2010.
http://www.tkg.org.ua/node/18159#comment-80471
Доповідач: Дмитро Черкаський.
Вхід вільний!
Час початку: 19:00
Місце проведення: 24 корпус КПІ (Спорткомплекс), аудиторія 402 (наліво, 4 поверх).
Якщо заблукаєте, дзвоніть 067-527-18-56 (Натіка).