21 травня – дитяча велогонка “Ми – чемпіони!”

21 травня на 22 травня у київському парку “Дубки” відбудеться дитяча велогонка “Ми – чемпіони!” на бігових велосипедах. До участі у велогонці запрошують дітей від 2 до 6 років (21 травня) та 7-15 років (22 травня).

Це вже восьма велогонка для дітей у Дубках, на яку цього року зареєструвалися більше півтисячі юних велосипедистів. Незалежно від гонки, усі вони отримають призи.

Дитяча велогонка у парку Дубки організована з метою розвитку і підтримки у дітей інтересу до поїздок на велосипеді та пропаганди здорового способу життя.

На даний момент реєстрація уже закрита, але запрошуємо прийти вболівати за велосипедне майбутнє!

Час:

21 травня, 10:30

22 травня, 10:00

Місце: парк Дубки (метро Сирець)

Організатор: Ініціативна група “Дитяча велогонка “Ми – чемпіони!”

 

ПОДІЛИТИСЯ