Через місяць після Велодня, 26 червня, їдемо віддавати в Адміністрацію Президента, Верховну Раду та Кабмін підписану петицію за розвиток велотранспорту. Приєднуйтеся до велопробігу!
Збір: 8:30 на перехресті Інститутської та Банкової.
Маршрут:
9:00 – Адміністрація Президента, Банкова, 11
9:30 – Громадська приймальня Верховної Ради України, Банкова, 6-8
10:00 – Громадська приймальня Кабінету Міністрів України, Музейний провулок, 12
Хто ще не підписав петицію – зробіть це онлайн.
Контакти: 097 699 10 38, Іра.