У середу, 3 липня, проводимо робочу вело-зустріч щодо заборони в’їзду у деякі парки Києва (Феофанія, Пирогів).
У планах: визначити, що саме ми хочемо змінити і яким чином, яка ситуація в інших країнах з подібними заборонами, якими аргументами оперувати при спілкуванні, хто відповідальний.
Зустріч в офісі Асоціації велосипедистів Києва (вул. Іллінська, 12, оф. 313), без запізнень рівно о 18:30.
Запрошені усі зацікавлені.