Ви – член Асоціації велосипедистів Києва? Ні? А що вплинуло на це ваше рішення: стати членом чи не бути ним?
У своєму організаційному розвитку ми розуміємо, що Асоціації треба більшати. Для більшої ваги при спілкуванні з владою ми маємо представляти інтереси великої групи велосипедистів, а не лише 100 осіб. Не 100 осіб, а 100 тисяч мають вирішувати, чим у наступному році має займатися Асоціація: які її цілі, які методи, чого досягати, а що можна залишити на наступний рік.
Тому нам треба збільшувати кількість членів. А як?
Ось це ми і хочемо обговорити на зустрічі членів та волонтерів Асоціації у вівторок, 30 жовтня.
Якщо ви маєте знання, розуміння та ідеї, як збільшити кількість членів Асоціації – приходьте на неформальну зустріч у велосипедне кафе “Друзі”.
Якщо ви вирішили прийти – обов”язково зареєструйтеся!
Час: 30 жовтня, вівторок, з 18:40 до 21:00
Місце: велосипедне кафе “Друзі”, Андріївський узвіз, 2-д (Контрактова)
Контакти: 097 699 10 38, Іра, координаторка Асоціації
До зустрічі!