#30daysofbiking: пообіцяй їздити у квітні на велосипеді

30 Days of Biking (30 днів на велосипеді) – це міжнародна кампанія, учасники якої дають собі та світовій велоспільноті обіцянку використовувати велосипед як щоденний транспортний засіб протягом квітня місяця.

30daysofbiking

Все, що вимагається від учасника/-ці кампанії – їздити на велосипеді та розповідати про свої велосипедні пригоди онлайн. Поїхали велосипедом на роботу? в магазин? на прогулянку? Поділіться з іншими моментами радості, що дарує велосипед!

Зареєструватися для участі можна на сайті www.30daysofbiking.com. “Навіщо це потрібно, а раптом я не зможу їздити на велосипеді щодня?” Реєстрація є символічною, таким чином ми привертаємо увагу до велосипедного руху та заохочуємо інших користуватися велосипедом. Навіть якщо Ви виїжджаєте на велосипеді раз на тиждень – розкажіть про це всім! Позначайте свої пости чи фотографії хештегом #30daysofbiking.

У 2014 році кампанія 30 Days of Biking проходить вп’яте і вже встигла об’єднати тисячі велосипедистів по всьому світу. Приєднуймося!

The magic begins: April 1, 2014.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ