Асоціація велосипедистів Києва оновлює формат членства

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» спрощує формат взаємодії з усіма, хто хоче долучитись до організації.

«Дякуємо всім членам АВК, які протягом 11 років підтримували та продовжують підтримувати нашу організацію та її цінності. АВК заснували активісти, і тривалий час діяльність організації була можливою лише завдяки активній участі та фінансовій підтримці її членів.

Наразі членські внески допомагають нам стало розвиватися і формувати цільовий фонд (endowment) незалежно від іншого фінансування. Ми хочемо, аби кожен та кожна, хто бажає підтримати Асоціацію велосипедистів Києва, міг/могла зробити це в максимально простий та комфортний для себе спосіб», – каже координаторка членської і волонтерської програми АВК Марія Шененко.

Загальні Збори АВК 2 червня 2018 року підтримали трансформацію членської програми.

Голосування на Загальних Зборах АВК 2 червня 2018 року.

Якщо ви хочете долучитись до Асоціації велосипедистів Києва, то можете вибрати один з варіантів подальшої підтримки АВК і стати Членом або Другом АВК.

Друг АВК

Член АВК

Щоб стати Членом, кандидат/ка заповнює письмову заяву в офісі, чим затверджує свою відповідальність та згоду брати активну участь в діяльності організації. Рішення про набуття членства ухвалює Рада АВК.

Рада Асоціації велосипедистів Києва на Загальних Зборах 2018 року.

Навіщо ставати Другом або Членом АВК?

Приєднуючись до АВК, ви посилюєте голос велоспільноти Києва та інших міст, допомагаєте в адвокації створення умов для безпечного та доступного життя в містах для всіх мешканців. Ваша підтримка сприяє нашій роботі, коли ми ведемо переговори з міською адміністрацією та представляємо інтереси велоспільноти. Завдяки вам ми розуміємо, що рухаємося в правильному напрямку.

Можливості для Членів/ Друзів Асоціації велосипедистів Києва

Зі свого боку, АВК підтримує своїх друзів, членів та волонтерів: надає рекомендаційні листи, роздаткові матеріали організації, знижки та бонуси у випадку участі в платних подіях АВК та партнерів, підтримку в створенні та просуванні власних проектів або поданні та гранти, стажування чи стипендії та інше.

Способи оплати членського внеску:

Ставайте Другом або Членом АВК, заповнивши анкету:  http://bit.ly/avk_membership

Якщо ви раніше вже оформлювали членство в АВК, перевірте, чи ваше членство за старим форматом дійсне. Кінцева дата вказана на звороті картки. Ви можете поновити його просто зараз і закріпити за собою статус Друга, підтримуючи АВК внеском щороку. Якщо вас приваблює більша відповідальність та тісна взаємодія з АВК і ви готові активно включатися, розвивати організацію і зростати в межах АВК, запрошуємо вас написати заяву на здобуття членства нового формату.

Якщо ви хочете підтримати нас не грошима, а часом, то запрошуємо долучитись до нашої дружньої спільноти волонтерів! Разом ми наближаємо до реальності мрію про комфортне та безпечне місто.

Нагадаємо, нещодавно ми запитали у членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, чому вони приєднуються до нас і що їм це дає.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ