Асоціація велосипедистів Києва провела перший бізнес-сніданок

Асоціація велосипедистів Києва організувала бізнес-сніданок для українських та міжнародних компаній, який став майданчиком для обговорення актуальних питань між бізнесом і громадською організацією.

Бізнес-сніданок розпочався з презентації від директора з розвитку Європейської федерації велосипедистів (ECF) Кевіна Мейна, який приїхав в Україну на запрошення АВК. Кевін Мейн є координатором Bicycle Industry Club Європейської федерації велосипедистів, до якого входять понад 100 компаній.

Kevin Mayne - Cycling and Business

Фото: АВК

Кевін Мейн наголосив на трьох важливих наслідках від розвитку велоінфраструктури і збільшення кількості велосипедистів: прибутковий бізнес, ефективна політика і та енергійні міста. За даними дослідження в країнах ЄС, щорічний економічний ефект від збільшення кількості велосипедистів і появи велоінфраструктури становить 205 млрд євро. Причинами цього є те, що розвиток велотранспорту пожвавлює роздрібну торгівлю, збільшує прибутки в туристичному та велосипедному бізнесах, зменшує витрати на охорону здоров’я, створює робочі місця. Крім того, використання велосипеда як транспорту сприяє досягненню 12 з 17 Цілей сталого розвитку ООН.

Після знайомства з планами Асоціації велосипедистів Києва та розвитком велоінфраструктури, передбаченим у велоконцепції міста, яку наразі допомагає розробляти організація, учасники бізнес-сніданку мали змогу обмінятися думками та поставити запитання.

Запрошення на бізнес-сніданок Асоціації велосипедистів Києва, який відбувся 20 жовтня, прийняли провідні українські та міжнародні компанії, зокрема EY (Ernst&Young), Radisson Blu Hotel, ТОВ “Ашан Україна”, “А+С Україна”, Rabota.ua та представники велобізнесу: Veliki.ua, Nextbike Ukraine, Velopoint, Velobazar.com, “Помаранчевий ровер”, “Велопланета”.

business breakfast AVK

Фото: АВК

Учасники бізнес-сніданку висловили свої ідеї та побажання:

  1. пакет пропозицій для великих компаній від АВК про офісну велоінфраструктуру з поясненням, що їм це дасть, і контактами, де можна замовити;
  2. інформаційна платформа обміну новинами і пропозиціями між велобізнесом, великими компаніями і АВК;
  3. як полегшити отримання дозволу від КМДА на встановлення велопарковки біля офісу;
  4. номінації в конкурсі “Велопрацедавець року“.

Наразі АВК опрацьовує побажання компаній та повернеться до бізнесу з більш конкретними пропозиціями співпраці.

Нагадаємо, Асоціація велосипедистів Києва розробила рекомендації про встановлення правильних велопарковок і заохочення співробітників їздити велосипедом на роботу.

Нещодавно АВК зібрала найкращі практики, які показують, навіщо бізнесу офісна велоінфраструктура, а Rabota.ua, яка виступила інформаційним партнером конкурсу «Велопрацедавець року», опублікувала ТОП-10 київських офісів, дружніх до велосипедистів.

ПОДІЛИТИСЯ