10 травня Асоціація велосипедистів Києва провела зустріч з представником Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) щодо партнерства у рамках святкування Дня Європи.
Як і що?
Спільно з GIZ Асоціація організовує майданчик, в межах якого:
надаватиметься інформація про підходи до розвитку транспорту у містах Євросоюзу
буде організовано змагання з техніки маневрування велосипедом і серед учасників змагань розігруватимуться призи.
Також АВК організовує власну інфоточку, де усі бажаючі матимуть можливість дізнатись про велосипед як транспортний засіб, що стає дедалі популярнішим у містах країн Євросоюзу і як безпечно пересуватись велосипедом дорогами Києва.
Де?
Святкування проходитимуть 18 травня 2013 року на Хрещатику.
Коли?
Робота майданчика триватиме з 12.00 до 15.00.