АВК шукає фахівця для ІТ-аудиту організації

Асоціація велосипедистів Києва шукає спеціаліста для проведення ІТ-аудиту громадської організації. Якщо ви маєте необхідні навички та досвід, просимо ознайомитися з технічним завданням.

Розвинені комунікативні навички кандидата будуть перевагою.

ІТ-аудит громадської організації “Асоціація велосипедистів Києва”

Технічне завдання

Оцінити і надати рекомендації по таких сферах:

passwords

Блок 1. Безпека:

 1.     Як персонал формує і зберігає особисті паролі до робочих станцій, пошти та сайтів. Якість паролів – “12345678” чи щось краще.
 2.    Збереження критично важливих даних: бекапи, резервне копіювання. Політика безпеки: доступ до носіїв інформації третіх осіб (наприклад, під час здачі пристроїв на ремонт).
 3.     Як АВК зберігає паролі доступу до аккаунтів організації, сайтів реєстрації доменів та хостінгу. Якість цих паролів. Доступ до них третіх осіб.
 4.     Наскільки захищені АВК сайти від вірусів та інших загроз. Кількість та приналежність облікових записів з правами адміністрування сайтів, якість та умови зберігання паролів від них. Бекапи та резервне копіювання бази даних сайту для можливості відновлення інформації після критичного збою.
 5.     Оцінити процеси/процедури щодо оновлення софта та безпеки робочих станцій персоналу. Наявність та періодичність оновлення антивірусного ПЗ та фаєрволів.
 6.    Як АВК зберігає персональні дані (телефони, адреси електронної пошти) осіб, які їх довірили: членів організації, волонтерів, журналістів, партнерів. Хто має до них доступ, які умови використання цих даних.
 7.   Політика використання облікових записів в соціальних мережах: аудит облікових записів адміністраторів та їх прав, якість та умови зберігання паролів від персональних записів людей, які мають права адмініструвати групи в соцмережах, дублювання адміністративних функцій на випадок втрати доступу або блокування персонального облікового запису.
 8.    Аналіз програмного забезпечення, що використовується в роботі. Перевірка ліцензій, оптимізація.

IT_audit_AVKБлок 2. Задіяні ресурси:

(перелік ресурсів і сфера застосування кожного)

 1.    Чи існують кращі альтернативні рішення для хмарного спільного диску для зберігання робочих файлів, архівів фото з подій, досліджень та інших великих файлів
 2.  Як інтегрувати файли, над якими триває спільна робота на гугл-диску, в загальну структуру наших документів в хмарному сервісі
 3. Перевірити механізм використання гугл-календаря. Як визначати зайнятість кожної людини на різних проектах, приміщення офісу АВК, присутність або відсутність різних членів команди в офісі?
 4.  Оцінити ресурси, необхідні для адаптування платформи CiviCRM для потреб АВК, подальшого утримання та адміністрування платформи

Блок 3. Новий сайт АВК:

 1.     Підготувати мінімальні технічні вимоги щодо безпеки сайту
 2.     Оцінити і надати рекомендацію можливостям простої форми реєстрації членів АВК і сплати членських внесків на банківський рахунок АВК онлайн
 3.  Оцінити вартість розробки нового сайту та запропонувати компанії, які можуть швидко та якісно його розробити в межах передбаченого бюджету (вказати бюджет)

Очікувані результати надання послуги:

 1. Звіт про поточний стан безпеки онлайн ресурсів та практик роботи в організації
 2. Рекомендації щодо підвищення онлайн безпеки
 3. Рекомендації по оптимізації використання онлайн ресурсів та форматів зберігання даних
 4. Орієнтовний план дій та потреби у ресурсах для адаптації та подальшого адміністрування платформи CiviCRM
 5. Рекомендації по ТЗ для сайту у частині безпеки
 6. Рекомендації по використанню програмного забезпечення в офісі АВК. Які ліцензії можна купити, які є безкоштовними
 7. Інструкція дій по переходу з OpenOffice на ліцензований MS Office з ліценцією для громадських організацій.
офіс АВК

Контактна особа від Асоціації:

Анна Гайдай

gaidai@avk.org.ua

Зацікавленим кандидатам прохання надіслати наступну інформацію на зазначену вище адресу:

 1. Які з цих блоків Ви готові виконати?
 2. Необхідний час для виконання поставлених завдань
 3. Резюме або коротко про досвід, дотичний до поставлених завдань
 4. Очікуваний гонорар за виконання роботи включно з податками (з оплатою на ФОП)

Відбір відбуватиметься по ходу отримання пропозицій.  Сума гонорару залежить від обраних блоків роботи і обговорюється індивідуально.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ