АВК в обличчях. Романа Рубан: Хочеш жити — маєш крутити(ся)

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – вже понад 500!

Знайомтесь — Романа Рубан.

avk_v_oblychah_Romana_Ruban

1) Як давно ти їздиш на велосипеді?

Перше знайомство з велосипедом відбулося, коли мені було два роки, і, звісно, він був триколісним. Але, безперечно, то була любов з першого погляду.

Потім уже з 7 років у селі в бабусі крутила педалі на дорослому велосипеді, бо іншого не було. Як зараз пам’ятаю крик навздогін: “Ти шо на дизелі їздиш?”. Бо я ніяк не могла зупинитися, намотуючи кола центральним проспектом. То було дуже фаново і яскраво!

Я довго мріяла про власний велосипед, аж до…21 року. І ось уже третій рік я щаслива власниця двох велосипедів. Здається, що це не межа. Упс.

2) З якою метою використовуєш велосипед?

Велосипед використовую в найрізноманітніших цілях. З радістю їжджу на навчання та у справах, інколи перевожу різні штуки, з якими було б не надто прикольно їхати в громадському транспорті, веселю водіїв. Беру участь у різних активностях — на щастя, київська велоспільнота приємно дивує різноманіттям подій. Це велопаради, круїзи, марафони, квести. А нещодавно відкрила для себе велополо — уже мрію про свою команду, але спершу, звісно, хоча б навчитися грати 🙂

3) Що для тебе велосипед?

Велосипед для мене можливість пізнавати та випробовувати кордони. Я мрію подорожувати на велосипеді по світу. Цього літа вирушила в соло-подорож по Україні, позаду 5 міст та купа неймовірних вражень, казково прекрасних пейзажів, маленьких випровувань та знайомств із цікавими людьми. Я розумію тепер, що далеких місць не буває і попереду ще стільки країн, що голова йде обертом.

4) Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

Думаю, що не тільки мені АВК додала впевненості, що Київ може бути і буде дружнім до велосипедистів. Для мене немає перешкод у пересуванні по місту та за містом, і я бачу на власні очі, що поступово відбуваються позитивні зміни на різних рівнях. Усі ми, навіть своїм маленьким прикладом, робимо велику і добру справу. Звісно, ще багато роботи. Але, безумовно, такі організації як АВК задають правильний вектор розвитку не тільки для велоспільноти, але й для міста загалом.

5) І наостанок: твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Хочеш жити — маєш крутити(ся). Девіз, що спав на думку під час майже 10-годинної дороги з одного міста до іншого. Але то були одні з найщасливіших 10 годин у моєму житті, правда. І саме тоді прийшло розуміння, що попри все Київ дуже приємний для велопоїздок, і не такий він вже і горбистий, а перешкоди тільки в нас у голові. Тож моє побажання: крутіть на пагорби, крутіть з пагорбів, нічого не бійтеся, більше долайте, більше мрійте, на червоний не їдьте. Місто для людей не за горами, правда.

Як долучитися до Асоціації велосипедистів Києва

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ