Відбудуться у вівторок 11 грудня 2007р. о 19:00 в Трапезній Київо-Могилянської Академії (Контрактова пл.4).
Порядок денний:
1) Наші подальші плани по взаємодії з київською владою. Доповідає Загреба
2) Підготовка до виставки "Велобайк-2008" в тому числі видання брошури. Доповідає Александров
3) Про сайт АВК. Доповіді не буде. Прохання до всіх підготувати пропозиції по роботі сайту.
3) Про сайт АВК. Доповіді не буде. Прохання до всіх підготувати пропозиції по роботі сайту.
4) Прийом в члени АВК бажаючих (?).
5) Про членський внесок (?)
6) Різне.
Прохання до членів АВК бути обов"язково.
Запрошуються також всі, хто бажає вступити до лав АВК або докладніше ознайомитися з її роботою.
5) Про членський внесок (?)
6) Різне.
Прохання до членів АВК бути обов"язково.
Запрошуються також всі, хто бажає вступити до лав АВК або докладніше ознайомитися з її роботою.