У четвер, 8 грудня, в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (МінРегіонБуді) група українських вчених-транспортників обговорюватиме непримітний документ.
Його суть розуміють, заледве, кілька сотень людей в цій країні. Він вказує архітекторам, як будувати міські вулиці, їх ширину, комфортну швидкість руху по них.
Від того, про що сьогодні домовиться група в Міністерстві, залежить, чи гинутимуть жителі українських міст на дорогах тисячами, як це відбувається зараз, чи лишатимуться живими.
Цей текст є закликом до кожного з членів групи прийняти рішення на користь життя.
Колонку “Чи припинять вулиці наших міст вбивати?” координатора Асоціації велосипедистів Києва з національної роботи Вадима Денисенка опубліковано на “Українська правда. Життя“.