Створення нікому не потрібних велосипедних доріжок обійдеться київським платникам податків у 80 мільйонів гривень.
Розвиток велосипедної інфраструктури стало модним трендом нинішньої передвиборчої кампанії у столиці. Київські чиновники пообіцяли уже в жовтні відкрити три десятки парковок для велосипедистів, а через півтора роки – облаштувати 17 веломаршрутів загальною протяжністю понад 160 км, що обійдеться міському бюджету у 80 мільйонів гривень.
Однак самі велосипедисти категорично проти такого “подарунку” від місцевої влади та вважають це банальним “розпилом” бюджетних коштів і підвищенням рейтингу міського очільника перед виборами мера.