Донецького чиновника побачили на вулиці з велосипедом

Кореспонденти Донецька сфотографували на вулиці донецького чиновника на велосипеді.

Ввечері, 11 вересня, кореспондент 62.ua зустрів на вулиці Артема знайомого велосипедиста – начальника головного управління благоутрою Донецької міськради Костянтина Савінова, який зупинився і розказав про будівництво перших велосипедних доріжок у місті.

Детальніше про відповіді Савінова читайте на сайті газети.

Загалом, Асоціація велосипедистів Києва вбачає позитивний момент у тому, що українські чиновники починають піаритися на велосипедах – це означає, що вони розуміють необхідність розвитку велотранспорту і потроху до нього йдуть.

Зокрема, наразі Донецьк розробив концепцію розвитку велотранспорту. Його допомагала розроблювати експертка Асоціації велосипедистів Києва Ксенія Семенова, яка, мабуть пів-літа провела у Донецьку через це.

Прочитати про концепцію велорозвитку Донецьку.

ПОДІЛИТИСЯ