Гарячий веловересень: дякуємо волонтерській команді АВК!

Вересень був дуже щедрим на події для АВК! Чим жила і до яких активностей долучалася наша волонтерська команда у перший осінній місяць?

Протягом вересня волонтери АВК встигли взяти участь у двох фестивалях, велосипедній екскурсії, презентувати організацію на дитячих велоперегонах “Ми – чемпіони”, провести дослідження велотрафіку Києва і допомогти з організацією осіннього флешмобу “Велосипедом на роботу”.

7-9 вересня наші волонтери організували дві велоточки АВК на ВДНГ.

Під час кліматичного форуму “Енергія Змін” та на масштабному ярмарку Kyiv Mini Maker Fair активісти Асоціації велосипедистів Києва:

А всі гості Kyiv Mini Maker Fair мали нагоду проїхатися на триколісному велосипеді, який розробив член та волонтер АВК Михайло Кузнєцов зі своїми колегами.

Окрім цього, в межах веловихідних на ВДНГ член АВК та знаний гід Максим Дербеньов провів для всіх охочих велосипедну екскурсію “Велотаємниці ВДНГ”, від якої учасники були в захваті.

“Я ніколи не любив екскурсії, але після крутих історій Максима, відчуваю, що зміню свою думку,” – поділився враженнями велотренер АВК Денис Черняк, який також взяв участь у маленькій веломандрівці по ВДНГ.

Світлина від Максима Дербенева.

15-16 вересня нашу команду можна було знайти в затишному парку Дубки на дитячих велоперегонах “Ми – чемпіони”.

Юні учасники перегонів та їхні батьки мали нагоду:

19 вересня (в середу) та 22 вересня (в суботу) відбулося масштабне щорічне дослідження “Підрахунок велосипедистів”, яке Асоціація велосипедистів Києва проводить уже п’ятий рік поспіль.

Мета дослідження – побачити динаміку використання велосипеда в Києві. Щоразу підрахунок відбувається за участі та підтримки понад 60 волонтерів та волонтерок, які одночасно моніторять велотрафік на 31 точці в місті. Завдяки допомозі волонтерської команди ми вже незабаром зможемо отримати статистику осіннього підрахунку в Києві.

21 вересня у переддень всесвітнього Дня без авто відбувся осінній флешмоб “Велосипедом на роботу”.

Під час флешмобу волонтер/ки АВК обрали для себе такі відповідальні ролі:

1) учасники/ці оргкоманди на фініші. Оргкоманда допомагала з логістикою події, налаштуванням діджейського велопульта, організацією інфопоінту АВК на Майдані Незалежності.

На інфопоінті гості флешмобу могли підтримати АВК та долучитися до організації (стати членами, волонтерами, зробити благодійну пожертву на лікування члена Ради АВК Максима Козуба).

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

2) ведучі велосипедних колон з 10 районів Києва. Веловедучі нагадали учасникам флешмобу правила дорожнього руху та супроводжували на Майдан Незалежності колони з охочими завітати на велосніданок, аби всі дісталися фінішу безпечно.

Завершився вересневий калейдоскоп подій затишною вечіркою для волонтерської команди 29 вересня. Ми дивилися велокіно, смакували піцу, знайомилися та слухали захопливі історії веломандрівника Анатолія Мельника, що протягом двох місяців подорожував Німеччиною, Бельгією, Нідерландами, Францією та Іспанією.

Прекрасними фотоспогадами завдячуємо нашому члену та активісту – Юрію Шакалову.

Ми дуже дякуємо нашій крутій команді, завдяки якій ці велосвята у вересні стали можливими: Денису Черняку, Володимиру Трегубову, Юлії Мельник, Любові Бутковській, Михайлу Кузнєцову, Олексію Клановцю, Анні Храбан, Маріанні Маршаленко, Єгору Коляденку, Олександрі Кучинській, Олександру Двораковському, Олександру Коваленку, Івану Ловгенюку, Максиму Дигину, Роману Улітьку, Ользі Русановій, Ігорю Клименку, Насті Коряк, Олександру Чепелеву, Олександрі Абдурашитовій, Катерині Смук, Олені Новик, Володимиру Марашкіну, Андрію Семенюку, Олексію Довгополому, Наталі Тарнавчик, Олександрі Хмарній, Владу Степаненку,  Катерині Базилян, Максиму Дорошу, Олені Булочко, Олексію Гаценку, Інні Сизаровій, Дмитру Кононенку, Олгу Шульзі, Світлані Гусак, Володимиру Ільківу, Владиславу Боянівському, Дмитру Санжарі, Олександру Томазову, Євгенії Засядько, Ярославу Арешковичу, Аллі Дейнезі, Ксенії Тарадай, Валентині Люльковій, Валерію, Оксані Марюк, Олексію Климову, Олександру Поштаренку, Івану Бевзі, Марті Березі, Наталі Шавановій, Дар’ї Лазаревій, Антону Гончаренку, Тетяні Дурнєвій, Оксані Омельчук, Юлії Марциненко, Владиславу Панченку, Ксенії Єршовій, Дмитру Пеункову, Костянтину Горяйнову, Ользі Бойко, Олександру Нагорному, Віктору Круку, Євгенію Васильченку, Анастасії Чупіній.

Долучайтесь до АВК, ми завжди раді новим учасникам/цям нашої велоспільноти. Зробимо велоголос Києва гучнішим!

Як приєднатись:

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ