«Ми маємо грандіозні плани щодо розбудови велосипедних доріжок у Києві. Я і сам з превеликим задоволенням буду користуватися цим видом транспорту аби діставатися на роботу. І це дуже правильно. Велосипедний рух, це сучасно, економічно, екологічно і зручно», – наголосив Олександр Попов.
Асоціація велосипедистів Києва схвалює такі наміри голови Київської міської державної адміністрації, та наголошує, що плани щодо розбудови велоінфраструктури (не тільки велодоріжок, а й інших видів велоінфраструктури) потрібно виконувати швидше. Також звертаємо увагу Олександра Павловича на те, що незважаючи на плани з розбудови велоінфраструктури та мету у 10% велоподорожей у 2025 році (згідно зі Стратегією розвитку Києва-2025), ці плани необхідно врахувати на всіх рівнях міської планувальної документації, в тому числі, у проекті Генерального плану Києва.
Окрім врахування у документах, час виконувати те, що вже заплановано: зокрема, пілотний проект велоінфраструктури на Позняках “Старт” (до обговорення якого ми запрошуємо всіх велосипедистів просто зараз), велоінфраструктуру на мостах та при реконструкції вулиць і площ.
Джерело публікації: сайт Київської міської влади, публікація “Олександр Попов закликав голів районів частіше їздити громадським транспортом”