Настя Станко з Громадського радіо питала координаторку Асоціації велосипедистів Києва Іру Бондаренко про вело-майбутнє Києва та взагалі про розвиток транспорту.
Говорили про те, як присвоїти собі місто і зробити так, щоб у кожному дворі комфортно було проїхати вашому автомобілю, при цьому можна було б і проїхати вашій дружині/чоловіку з вашим маленьким сином/дочкою у візочку, і при цьому це все не давило на барабанні перетинки бабусі, котра з іншою бабусею обговорюють щось під під”їздом. Ну і про багато іншого.
Перший випуск – про рух транспорту – різного, а найбільше велосипедного. І про те, що велосипед – це не просто там – порозважатися.
Слухайте 20-хвилинний випуск передачі Генплан на Громадському радіо.