Ксенія Семенова, Координаторка роботи АВК по Києву
Радниця Київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури
Спочатку у літньому дні “Велосипедом на роботу” взяла участь група співробітників Міністерства закордонних справ України, тепер от щойно дізналась, що у дворі Національного Банку вже три роки існує велопарковка і там також є працівники, які їздять велосипедом на роботу. Чула і про співробітників КабМіну, які також їздять на роботу велосипедом.
Тут вже конкуренція починається на найдружнішу до велосипедистів державну установу!
Ще п’ять років тому я могла лише про таке мріяти і ось, нарешті, починаю бачити їхнє поступове втілення у реальність. Вірю, що далі буде ще цікавіше.
Принагідно нагадую про наш конкурс “Велопрацедавець року” – саме зараз збираємо заявки від кандидатів на таке звання у Києві та Львові.