У цю суботу, 29 жовтня, у Києві оберуть кращих велосипедистів, які протягом місяця постійно їздили на роботу велосипедом. Конкурс «Велопрацівник 2011», що розпочався 16 вересня, завершився, і тепер організатор – громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» – визначить переможців.
Запрошуємо вас до участі в нагородженні велосипедистів та до знайомства з Асоціацією велосипедистів Києва!
Час: 29 жовтня, субота, 11:00
Місце: мистецьке подвір’я за адресою вул. Грушевського, 4-б (поблизу Європейської площі)
Кампанія «Велопрацівник 2011» проходила у рамках святкування Європейського тижня мобільності в Києві. Деталі: http://www.mobilityweek.org.ua/
Додаткова інформація у Ксенії Семенової, Асоціація велосипедистів Києва:
067 253 18 43