Конкурс “Велопрацівник 2011” завершився

У цю суботу, 29 жовтня, у Києві оберуть кращих велосипедистів, які протягом місяця постійно їздили на роботу велосипедом. Конкурс «Велопрацівник 2011», що розпочався 16 вересня, завершився, і тепер організатор – громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» – визначить переможців.

Запрошуємо вас до участі в нагородженні велосипедистів та до знайомства з Асоціацією велосипедистів Києва!

Час: 29 жовтня, субота, 11:00

Місце: мистецьке подвір’я за адресою вул. Грушевського, 4-б (поблизу Європейської площі)

Кампанія «Велопрацівник 2011» проходила у рамках святкування Європейського тижня мобільності в Києві. Деталі: http://www.mobilityweek.org.ua/

Додаткова інформація у Ксенії Семенової, Асоціація велосипедистів Києва:

067 253 18 43

ksenia.semenova@avk.org.ua

 

ПОДІЛИТИСЯ