Київ не дозволятиме підвищення швидкості руху до 80 км/год з 1 квітня

Акція “Швидкість вбиває: ні 102 км/год у місті!” перемогла достроково. Київ не дозволятиме підвищення швидкості руху до 80 км/год з 1 квітня. Про це повідомили на сайті КМДА: https://bit.ly/2QUaKEl 

Жодна з 17-ти вулиць, на яких могли б дозволити таке підвищення швидкості, не відповідає повністю необхідним критеріям. Директор КП “Центр організації дорожнього руху” Віктор Черній наголосив, що на зазначених вулицях фіксується високий рівень аварійності та тяжкості наслідків ДТП і дозволений велосипедний рух. Вздовж таких вулиць розміщені заклади масового відвідування громадян, зупинки громадського транспорту (без заїзних кишень) тощо. До того ж на ці вулиці припадає третина усіх загиблих та п’ята частина всіх травмованих у ДТП в Києві за 3,5 роки. Це 182 смерті та 1789 травмованих. 


Дякуємо КП «Центр організації дорожнього руху», Віктору Чернію, представникам Департаменту транспортної інфраструктури, Управлінню патрульної поліції, КК «Київавтодор», що здійснили комісійне обстеження вулиць і за ваше правильне рішення з турботою про всіх учасників руху. 


Ми очікуємо, що до наступного року депутати Київради скасують рішення своїх колег попереднього скликання, бо навіть виконавчі органи КМДА вважають підняття швидкості неприйнятним.  

ПОДІЛИТИСЯ