Цієї суботи вулицями Києва проїхали велосипедисти, що прикрасили свої велосипеди неоновими ліхтариками та іншими освітлювальними приладами.
Організатори назвали велопробіг Bike Light Ride, і він відбувся у Києві вперше.
Учасники збиралися біля Головпоштамту на Майдані Незалежності.
Для підсвітки використовували все, що було можливо: ліхтарі, неонові трубки, мигтілки, світлодіодні стрічки та новорічні гірлянди.
Потім учасники поїхали по маршруту Горького – Лесі Українки – Кутузова – Грушевського до Арки Дружби народів (усього 12 кілометрів).
Дякуємо за знімки та звіт користувачеві ЖЖ mauphotos-lj.