Двоє велосипедистів оновили Велосипед-примару – пам’ятник загиблим велосипедистам на Лук’янівці у Києві.
Оля та її друг взяли балони з білою фарбою, штучні троянди та відреставрували білий велосипед, встановлений на місці, де кілька років тому загинув велосипедист Олексій.
Приємно, що велосипедисти зробили це за власним бажанням, без будь-яких прохань з боку Асоціації велосипедистів Києва чи інших. Лише написали нам на пошту “Сподіваємося, ви не образитеся. Ми оновили білий велосипед”.
Звісно, ми не ображені, а дуже раді! Дякуємо Олі та її другові за ініціативу.
Прочитати у блозі, як Олі та її другові прийшла в голову ця думка