29 грудня 2013 року кияни на велосипедах підтримали мирну акцію Євромайдану.

Фото користувача lyoshko в спільноті ua-katadze.livejournal.com
Збір відбувався біля ст.м. Героїв Дніпра.

Фото користувача lyoshko в спільноті ua-katadze.livejournal.com
Сподіваємося, що скоро таку кількість людей на велосипедах в Києві можна буде бачити в звичайний буденний день.

Фото користувача lyoshko в спільноті ua-katadze.livejournal.com

Фото користувача lyoshko в спільноті ua-katadze.livejournal.com

Фото користувача lyoshko в спільноті ua-katadze.livejournal.com

Фото користувача lyoshko в спільноті ua-katadze.livejournal.com
Це вже не перша акція велосипедистів на підтримку Євромайдану. Велопробіги вже відбувалися в Києві, а також у Сумах.
Більше фотографій дивіться тут. Матеріал оновлюється. Якщо Ви бажаєте долучитися до формування фотогалереї з велопробігу, надсилайте фото через сторінку АВК в мережі Facebook.



