У п’ятницю Асоціація велосипедистів Львова писатиме листи до Святого Миколая.
Велосипедисти цього року були чемними, а тому заслуговують на подарунки. Листа в Небесну Канцелярію відвезе бравий велосипедист Швейк.
Приїжджай у новорічній шапці, бери з собою друзів, мандаринки і хороший настрій! Будемо відкривати велосипедне Різдво!
Збір учасників – о 9.30, 17 грудня біля головного входу до Ратуші (Львів).
Контактна особа: Тарас Назарук, 063 328 99 44